Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Piżamy ciążowe

Spróbuj wyszukwać czego potrzebujesz.

Piżama ciążowa i dla mamy karmiącej

Piżama dla ciężarnej i do karmienia piersią może urzekać miękkością, pastelowymi kolorami i elegancją. Wiele przyszłych mam poszukujących odzieży ciążowej w sklepie internetowym zwraca uwagę na atrakcyjność bielizny, bo nawet na szpitalnym łóżku, tuż po porodzie chcą wyglądać atrakcyjnie i czuć się swobodnie.
Oferta naszego sklepu ciągle się poszerza, dlatego już teraz piżamy do karmienia piersią oraz ciążowe stanowią ciekawy asortyment. Staramy się, by przyszła mama nie tylko mogła kupić piżamę damską rozpinaną, ułatwiającą karmienie, ale także wygodną i estetyczną piżamę ciążową do szpitala i do noszenia w domu.

Czym wyróżnia się piżama dla karmiącej mamy?

Przede wszystkim wiemy, że przyszłe mamy i mamy karmiące potrzebują wygody. Większy brzuszek i biust nie mogą być opięte, a tkanina, która styka się z ciałem, musi być niezwykle delikatna, by nie podrażniać wrażliwej w okresie ciąży skóry. Producenci piżam dla karmiących czy wszelkich koszul i bluzek ciążowych stosują więc tkaniny miękkie, delikatnie elastyczne, a jednocześnie przewiewne. Ubrania ozdabiają też przyjaznymi aplikacjami i niezwykle estetycznymi koronkami.
Dobierając produkty do naszej oferty, przełamujemy stereotyp, że piżama do porodu ma fikuśne wzory albo jest po prostu workowatym t-shirtem. W naszych piżamach dla przyszłych mam, poczujesz się atrakcyjna, także wtedy, gdy karmisz piersią malucha.